کلاس بازیگری نگاه برتر

کلاس بازیگری آموزشگاه آزاد سینمایی نگاه برتر بابل [مدرس: محمد روشنیان]

کلاس بازیگری نگاه برتر

کلاس بازیگری آموزشگاه آزاد سینمایی نگاه برتر بابل [مدرس: محمد روشنیان]

کلاس بازیگری نگاه برتر

تارنگار کلاس بازیگری آموزشگاه آزاد سینمایی نگاه برتر بابل
استاد: محمد روشنیان
رایانامه: actnb@xomre.ir
محمد روشنیان (مدرس بازیگری): ۱۶۱۰ ۴۷۱ ۰۹۱۱
مهرداد یوسف نیا (مدیریت آموزشگاه): ۰۹۱۱۱۱۲۸۲۱۰
ارتباط تلگرام با محمد روشنیان: iRoshanian@
تلفن:‌ ۸۲۰ ۵۴ ۳۲۲ - ۰۱۱
آدرس: بابل . خیابان شیخ طبرسی . جنب پاساژ فردوسی . ساختمان پویا . طبقه پنجم . پلاک ۱۵

نویسندگان
ازآنجاکه تولید محتوا یک مبحث جدی در وب فارسی است و شهرستان بابل رسانه خاصی در این زمینه نداشته است بر آن شدیم تا اولین رسانه مستقل تولید محتوا با هدف معرفی مشاغل و کسب و کار شما به‌صورت اختصاصی برای بابل را با قالب یک تارنگار اینترنتی راه‌اندازی کنیم.
تولید محتوا در babol.pw فقط به تولید محتوای متنی خلاصه نمی‌شود و تمامی دیتاها ازجمله متنی، تصویری، صوتی، ویدئویی، نرم‌افزاری و ... را شامل می‌شود. تولید محتوایی که به معرفی اصولی و صحیح و واقع‌گرایانه کسب و کار شما کمک کند. هم خودتان می‌توانید محتوا را تولید کرده و برای درج در وبسایت‌ ارسال کنید و هم ما با محاسبه هزینه‌ای اندک اضافه بر هزینه اصلی تبلیغات شما این‌کار را برای شما انجام دهیم.
شما کاربران بابلی هم در این رسانه می‌توانید به دنبال آگهی استخدام خود بگردید یا یک گزارش ویدئویی را به‌صورت آنلاین مشاهده و دریافت کنید یا یک مقاله در مورد یک فرصت‌شعلی در بابل را مطالعه کنید و یا به یک پادکست صوتی در مورد شغلی در بابل گوش فرا دهید. محتوای این تارنگار در موضوعات جداگانه که از بلوک سمت چپ موجود در تمام صفحات قابل‌مشاهده است دسته‌بندی و جداسازی شده‌اند.
این رسانه در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ توسط محمد روشنیان شروع به کار کرد.